^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

LOGO_KOYAMA.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo s_p_w_medal.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Zakończenie sezonu 2015/2016

       W piątek 10 czerwca w hali Com-Com Zone odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (1 i 2 kyu). Egzaminatorem był Hanshi Jan Dyduch 8 dan. Po udanych testach: technicznym i kumite cztery osoby z naszego klubu zostały promowane na 2 kyu (brązowy pas): Magda Opach, Sławek Bałakajew, Dominika Konik i Jakub Twardowski.

 

     Tydzień później - 17 czerwca, na koniec roku szkoleniowego, odbył się klubowy egzamin na wyższe stopnie. Wzięli w nim udział zawodnicy MKS KOYAMA oraz Krakowskiej Akademii Sportu. Egzamin przeprowadził Shihan Ryszard Żółty 5 dan w asyście Sensei Mirosława Osiki 4 dan i Dominika Rzepki 3 dan. W wyniku przeprowadzonego testu technicznego oraz kumite 24 osoby zostały promowane na stopnie 3, 4, i 5 kyu.

     W sobotę 18 czerwca grupa zawodnicza obu współpracujących klubów – MKS KOYAMA i KAS spotkała się w Fabryce Pizzy przy ul. Kijanki na podsumowaniu sezonu 2015/2016. Najpierw zostały wręczone dyplomy i brązowe pasy, wywalczone tydzień wcześniej na ogólnopolskim egzaminie na 1 i 2 kyu. Potem Sensei Mirek Osika podsumował mijający sezon, w którym zawodnicy MKS KOYAMA wzięli udział w sześciu ogólnopolskich bądź makroregionalnych turniejach i wywalczyli łącznie 63 puchary (19 złotych, 17 srebrnych i 27 brązowych). Najlepsi w klubowym rankingu w sezonie 2015/2016 zostali nagrodzeni pucharami: I miejsce zdobył Michał Krupa, II miejsce - Maja Wójcik, III miejsce - Gniewomir Herbst; wyróżnienia otrzymali: Magda Opach, Sławek Bałakajew i Zosia Marzec. Wielkie gratulacje za sukcesy i pracę przez cały rok! Po części oficjalnej wszyscy obecni na spotkaniu otrzymali również puchary - lodowe.

                                       

                                        

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA