^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

OYAMA_2.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo s_p_w_medal.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej

     W niedzielę 5 czerwca nasi zawodnicy po raz ostatni w tym sezonie zmierzyli się w rywalizacji sportowej. Wzięli udział w Mistrzostwach Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oyama Karate w Kata. Turniej tradycyjnie odbył się w Olkuszu, a jego gospodarzem był Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan.

     W zawodach, w których wzięło udział ponad 170 zawodniczek i zawodników z 9 klubów, wystartowała 16-osobowa ekipa MKS KOYAMA. Wszyscy nasi zawodnicy, wśród których większość to debiutanci, stanęli na podium. To dobrze wróży na przyszły sezon. Zawodnikom gratulujemy wspaniałej postawy, zaangażowania w okresie przygotowań do startu, świetnych występów i zdobytych pucharów.

 

I miejsce w swej kategorii zdobyli:

Aleksander Bałakajew, Dawid Wilk, Alicja Twardowska i Maja Wójcik.

II miejsce zajęli:

Patryk Bolek, Jakub Śliwka, Zosia Marzec i Zuzanna Ziarniak.

III miejsce wywalczyli:

Borys Chałupczak, Mikołaj Stępień, Filip Wojsznis, Maria Terebus, Michalina Mejbaum, Mateusz Kiejko-Kutrzeba, Jakub Stępień i Jakub Piasecki.

Ponadto w Kobudo (kata z bronią) Maja Wójcik zajęła I miejsce, a Jakub Piasecki – III.

 

     Zawodnikami opiekował się Sensei Dominik Rzepka. Sensei Mirek Osika prowadził zawody przy stoliku sędziowskim, a Shihan Ryszard Żółty pełnił funkcję sędziego głównego. Podziękowania należą się również rodzicom za zaangażowanie i mocny doping.  OSU!

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA