^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest, żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie, można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry, można tylko podziwiać jej szczyt." ....................................................... Wielki Mistrz Shigeru Oyama, 10 dan


MKS KOYAMA
Telefon: 501-445-554
e-mail: mks@koyama.pl

Oyama Karate

OYAMA KARATE

Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

-------- MKS KOYAMA -------- ------ OYAMA KARATE -------

OYAMA_2.jpg

------ SPORT PRZECIW ------ ------ WYKLUCZENIOM -------

logo s_p_w_medal.jpg

SPORT PRZECIW WYKLUCZENIOM

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy w nowym sezonie

ZAPRASZAMY NA TRENINGI W NOWYM SEZONIE 2018/2019

     Nasze sekcje działają w Krakowie - Podgórzu, na osiedlach: Ruczaj, Kurdwanów (dwie sekcje), Wola Duchacka, Nowy Prokocim, Kliny i koło Ronda Matecznego oraz w Myślenicach i Dobczycach.

     Zapraszamy na treningi dzieci młodzież i dorosłych. Zajęcia, zarówno grup początkujących jak i zaawansowanych, rozpoczynamy po 10 IX 2018r. Z wyjątkiem sekcji KLINY, która ruszy w październiku. Szczegółowy terminarz treningów jest zamieszczony w dziale: ZAPISY - TRENINGI / Treningi 2018/2019.

     Osoby zainteresowane zapisem do grup początkujących, powinny przyjść na trening wybranej grupy. Należy zabrać ze sobą strój sportowy (koszulka bawełniana, spodenki gimnastyczne lub dresowe) oraz klapki na przejście z szatni do sali - ćwiczymy boso. Wszelkie niezbędne informacje i dokumenty zostaną przekazane przez instruktora prowadzącego zajęcia.

 

     W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 501-445-554

OYAMA KARATE

baner pion
Copyrigcht © 2013 Małopolski Klub Sportowy KOYAMA